Rokycanské pivní slavnosti se konají 4. června

  13:00
Město Rokycany pořádá dne 4. června 2016 na Masarykově náměstí slavnosti piva. V současné době je již potvrzena účast nejméně patnácti minipivovarů...
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Ladislav Němec, MAFRA

Město Rokycany pořádá dne 4. června 2016 na Masarykově náměstí slavnosti piva. V současné době je již potvrzena účast nejméně patnácti minipivovarů – jmenujme místní U Stočesů, radnický Klenot, plzeňský Purkmistr, Berounský medvěd nebo Lounský žejdlík.

Celým dnem bude provázet moderátor Roman Jedlička a v doprovodném kulturním programu, který začíná již v 10 hod., vystoupí například skupina Argema, Semtex, Pepíci z Plzně, Divokej Bill revival nebo X Cover. Návštěvníci slavností si budou moci změřit síly v řadě soutěží s pivní tématikou. Chybět samozřejmě nebudou ani stánky s občerstvením a atrakce pro děti, mezi jinými např. autodrom, který ocení zcela jistě nejen děti. Věříme, že svatý Petr na tento den přichystá krásné počasí, které přiláká spoustu milovníků kvalitního pěnivého moku, dobrého jídla a hudby, a že tak letos začne nová tradice pořádání Slavností piva v Rokycanech.