Jeho fyzický výkon zaujal policisty. Hledají geronta, který se vloupal do domu

Kriminalisté hledají starého muže, který se vloupal do domu.
Kriminalisté hledají starého muže, který se vloupal do domu.
Foto: Policie ČR

Policie pátrá po nezvykle starém člověku, který se vloupal do jednoho z domů v pražských Čakovicích. Jeho věk sice nedokážou odhadnout, zaujal je nicméně jeho fyzický výkon.

Hledáme geronta, který se vloupal do domu, avizují policisté pátrání po člověku, kterému podle jejich odhadu může být kolem 80 let.

Senior se vloupal do jednoho z domů v Čakovicích. „ Nejprve si udělal díru do plotu, kterou prolezl, a poté kamenem nadvakrát rozbil okno,“ popisoval mluvčí Jan Daněk.

Tímto otvorem následně vnikl do domu, který celý prohledal. „Jestli je muži skutečně tolik let, pak se jedná o zajímavý fyzický výkon. Je však škoda, že tuto vitalitu senior využívá k trestné činnosti,“ podivují se policisté.

Patnáctiletý lupič přepadal ještě mladší chlapce, vyhrožoval i maketou pistole

Případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu pokusu krádeže vloupáním, za což pachateli hrozí až dva roky odnětí svobody.

Vloupáním vznikla poškozenému škoda v předběžně vyčíslené výši 11 tisíc korun. Kdo by muže poznal, může to ohlásit na linku 158.

Právě hrajeme Právě vysíláme

Impulsy Honzy Benešovského

12.00-15.00
Přehrát rádio Pozastavit rádio

Jon Bon Jovi

Blaze Of Glory

Následuje 15.00-18.00
Avatar
Avatar

Odpolední Impuls