Skandál ve škole. Zaměstnankyni viní, že nabádala dívky, ať si dají odebrat vajíčka
Kvůli obchodování s lidmi obvinili policisté dnes už bývalou zaměstnankyni základní školy v Březové u Sokolova a jejího partnera. Podle dostupných informací přesvědčovali dospívající dívky, aby si za úplatu nechaly odebrat vajíčka. A navíc od nich lákali i videa a fotografie s pornografickou tematikou. Pár policisté zadrželi přímo na ulici.
„Beru to jako selhání systému,“ komentoval případ starosta Březové Jaroslav Bělíček (Radnice pro občany Březové a přidružených obcí), který sám v minulosti pracoval jako policista.
Děsivé podle něj je, že se takového jednání dopustila pracovnice školy, která má děti chránit, nikoliv zneužívat. Podle zjištění redakce iDNES.cz ale nepracovala jako učitelka. K jejímu pracovnímu zařazení se starosta vzhledem k vyšetřování nevyjádřil.
Článek je součástí iDNES Premium. Více informací na webu iDNES.cz
Další zprávy
Jedno velké šapitó. Chebská Krajinka hostí tradiční festival Letní bláznění
Dvouletý chlapec vypadl z okna v druhém patře, letěl pro něj vrtulník