Malé pivovary na Zelňáku

  9:10
V pátek 2.září 2016 od 11 do 21:30 hod. a v sobotu 3.září od 9 do 18 hod. se na Zelném trhu v Brně uskuteční Pivní (mini)festival s doprovodným programem.
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Petr Janeček, MAFRA

Nefiltrovaná a nepasterovaná piva, uvařená po celé republice z těch nejlepších surovin. Piva, která běžně na každém rohu neochutnáte. Pivovary s obrovskou tradicí, ale i nedávno zrozené. K tomu kavárna, víno z jižní Moravy a něco k zakousnutí z brněnské Mikrofarmy. O páteční doprovodný program se postarají především rockové kapely, v sobotu zazní klidnější produkce.

Prodejci: * Pivovar Permon Sokolov * Rodinný pivovar Krušnohor * Hostinský pivovar Bizon Čižice u Plzně * Pivovar Antoš ze Slaného * Pivovar Nachmelená Opice Krnov * Létající pivovar Nomád * Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha * Podklášterní pivovar Třebíč * Zámecký pivovar Frýdlant * Pivovar Tišnov * Duck&Dog * JBM Brew Lab * Vinařství Bukovský * Mikrofarma – Brněnská zrárna a řeznictví s úctou k masu * Kavárna

Program:

pátek

* 17:30 – ŠERO band (alternative rock)

* 19:00 – Black Burley (rock and roll)

* 20:30 – Lord Skull (hard rock)

sobota

* 14:00 – Teve (indie folk)

* 16:00 – Sart (indie acoustic)

Provoz stálého tržiště není nijak omezen. Vstup na akci je zdarma. Upozorňujeme návštěvníky, že nápoje budou prodávány do zálohovaných vratných sklenic.