Požár auta ve Vršovicích. Hasiče přivolala majitelka, plameny vůz zcela zničily
U požáru auta v pražských Vršovicích zasahovali v úterý ráno hasiči a policisté. Plameny vozidlo zcela zničily, při události se nikdo nezranil. Příčina vzniku požáru zatím není známá, sdělila iDNES.cz mluvčí pražských hasičů Eliška Feřteková.
Oznámení o hořícím autě na silnici v ulici Bělocerkevská dostali hasiči v úterý před osmou hodinou ráno.
„Kromě hasičů byla přítomna ještě policie, bylo to bez zdravotnické záchranné služby,“ uvedla Feřteková.
Potvrdila, že se událost obešla bez zranění. Hasiče podle ní zalarmovala sama majitelka vozu.
„Nikomu dalšímu kromě majitelky auta nevznikly žádné škody na majetku ani na zdraví,“ potvrdil iDNES.cz mluvčí pražské policie Richard Hrdina.
Další zprávy
Na Císařské louce se potopila loď, hasiči ji z vody vytahují pomocí vaků
Mezi Letnou a Holešovicemi vznikne nová čtvrť, její osou bude parkový pás
