Částí Prahy nejezdí tramvaje, nadměrný náklad poškodil vedení
Provoz tramvají mezi Albertovem a Otakarovou zastavilo v obou směrech poškozené trakční vedení. Linky jezdí odklonem, v části trasy je nahrazují autobusy X-24. Podle serveru pid.cz bude provoz obnoven kolem 13 hodin.
Nadměrný náklad poškodil trakční vedení, provoz je proto od 7:37 zastaven v obou směrech. Mezi Albertovem a Otakarovou je zavedena náhradní autobusová doprava X-24. Vozidlo tvoří překážku na vozovce, místem lze projíždět se zvýšenou opatrností.
„Na místě bude probíhat oprava troleje cirka pět hodin. Pod mostem shodilo nákladní auto trolej, podjel viadukt a blokuje to tam. Auta ho objedou, takže to řešíme jakio malou dopravní nehodu bez zranění,“ uvedl pro iDNES.cz policejni mluvčí Jan Daněk.
Nehoda se stala na křižovatce ulic Sekaninova a Jaromírova v Praze. Podle serveru dopravniinfo.cz se však událost obešla bez zranění a úniku provozních kapalin.
Linky 7 a 18 jezdí mezi Albertovem a Otakarovou přes Botanickou zahradu, Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a Nuselské schody, přičemž zpoždění na odklonové trase dosahuje přibližně deseti minut.
Linka 24 vede z Karlova náměstí přes I. P. Pavlova a Nuselské schody na Náměstí Bratří Synků, linka 39 pak z Albertova přes Výtoň a Podolskou vodárnu do Dvorců.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz
Další zprávy
Policie hledá psychiatrického pacienta, dřív shodil člověka do kolejiště metra
Sotva se vrátí na most Legií a Národní třídu, bude bez tramvají další část Prahy