Nehoda tří aut uzavřela D1 ve směru na Brno, provoz na dálnici je omezen
Nehoda tří osobních aut, při které se zranil jeden člověk, častečně uzavřela v pátek po 20. hodině dálnici D1 ve směru na Brno. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.
„Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Podařilo se zprovoznit jeden jízdní pruh,“ sdělila redakci iDNES.cz policejní mluvčí Dana Čírtková.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz
Další zprávy
Festival KoresponDance, to jsou i koule v ulicích a tanec s berlemi
Sladké šílenství v Jihlavě. Vítězka soutěže Peče celá země představila nové dezerty