Haló, tady Impulsovi

Legendární ranní hra, ve které Vám stačí jen správný pozdrav HALÓ, TADY IMPULSOVI. S tímto heslem se vyplácí vstávat už bezmála 20 let. Voláme každé všední ráno kdykoliv mezi 05:00 až 8:59.

Podzimní kolo hry Haló tady Impulsovi Vám dává šanci vyhrát každé všední ráno 10 000 Kč. Vše berete bez dalších podmínek, jen za správné heslo. Žádné doplňkové otázky ani nápovědy!

Hlavní prémii prasátko naplněné ZLATÝMI MINCEMI za MILION KORUN vyhrála paní Iveta Rajská. Gratulujeme!

Vánoce ve zlatě!

Milionové zlaté prasátko už má svého majitele, ale hra Haló, tady Impulsovi pokračuje! Stačí se přihlásit! Nezapomeňte, že čím více opakovaných přihlášení, tím větší pravděpodobnost, že Vám zavoláme.

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Přihlásit se do hry je možné na této stránce, v aplikaci nebo prémiovou sms napsanou bez diakritiky ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Poučení o zpracování osobních údajů
Pravidla hry Haló, tady Impulsovi – Zlaté milionové prasátko

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Upozornění: Přihlášení potvrzujeme emailem jen s prvním přihlášením! Každé další už emailové potvrzení nedostane, ale všechna přihlášení samozřejmě evidujeme

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V úterý hrajeme o 10 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU