Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Princip populární hry zůstává stejný: Každé všední ráno hrajeme o 10 tisíc korun. Získá je ten, kdo se přihlásí do dvou vteřin po přijetí hovoru zřetelným sloganem Haló, tady Impulsovi. Jackpot se navyšuje podle toho, jak si vedli soutěžící v předchozích herních dnech. Částku můžete zkusit v živém vysílání trojnásobit. Stačí znát kód. Jedná se o unikátní kombinaci tří čísel, která po jednom zveřejňujeme každý pracovní den mezi desátou a dvacátou hodinou. Stačí pozorně poslouchat nebo si pomoci nápovědou na těchto stránkách.

Nové kolo, nové prémie!

Hlavní prémií tohoto kola je jeden milion korun. Hrajeme o něj každý prosincový pátek. Tak dlouho, dokud ho za pozdrav Haló, tady Impulsovi a správný Milionový kód někdo nezíská. Partnerem kola je společnost Huawei, která dává do hry také týdenní prémie v podobě mobilních telefonů.

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Pokud budete znát třímístný kód, můžete se z trojnásobné výhry radovat. Pokud ne, přijdete o všechno. Kód můžete chytit v našem vysílání a nebo zde na webu. A pak už je to jen na vás. Do hry můžete vstoupit každých 5 minut vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Pravidla hry Haló, tady Impulsovi - Milionový kód
Poučení o zpracování osobních údajů
Dodatek k pravidlům Milionový kód
Dodatek II k pravidlům Milionový kód

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

Ve čtvrtek hrajeme o 90 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU