Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Společnost Ekodeck s.r.o. věnovala do hry Haló, tady Impulsovi hlavní prémii. Vyhrát můžete Chalupu snů v hodnotě 1,5 milionu korun. Speciálně pro vás jsme vytvořili katalog chalup , kde si můžete tu svou vybrat. Pozemek a veškeré ostatní náležitosti si výherce zajistí sám.

Hrajte s námi!

A je to tady! Odstartovalo nové kolo Haló, tady Impulsovi! Přihlaste se do hry, ať si 30. června můžete vyhrát svou Chalupu snů. Hodně štěstí!

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. K trojnásobku základní výhry stačí odpověď na bonusovou otázku. Přihlásit se do hry je možné na této stránce, v aplikaci nebo prémiovou sms napsanou bez diakritiky ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Poučení o zpracování osobních údajů
Pravidla hry Haló, tady Impulsovi – Chalupa snů za 1,5 milionu!
Dodatek I
Dodatek II

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

Ve středu hrajeme o 30 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU