Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Každé všední ráno hrajeme o 10 tisíc korun. Získá je ten, kdo se přihlásí do dvou vteřin po přijetí hovoru zřetelným sloganem Haló, tady Impulsovi. Jackpot se navyšuje podle toho, jak si vedli soutěžící v předchozích herních dnech. Částku můžete zkusit v živém vysílání zdvojnásobit – to pokud správně tipnete jedno z čísel třímístného kódu. Když trefíte dvě, máte trojnásobek a když na první pokus zvládnete všechna tři čísla, dosáhnete čtyřnásobku! Samozřejmě s rizikem, že přijdete o všechno.

Autobraní

Hlavními prémiemi tohoto kola byly 3 nové SUV vozy Hyundai Bayon. Postupně je vyhráli posluchači Bohumila, Magda a Petr. Partnerem tohoto kola byla a vozy do hry dodala společnost Hyundai. Děkujeme!

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Ke čtyřnásobku základní výhry pomůže znalost jednotlivých čísel třímístného kódu. Prvním číslem dvojnásobíte, druhým trojnásobíte, třetím čtyřnásobíte. S rizikem, že přijdete o všechno. Hru však můžete kdykoliv přerušit a vzít, co jste do té doby získali. Nápovědy k některým číslům budou k dispozici ve vysílání, nebo na webu, u některých bude třeba zariskovat a prostě tipnout. Přihlásit se do hry je možné na této stránce, v aplikaci nebo prémiovou sms bez diakritiky ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Poučení o zpracování osobních údajů
Pravidla hry HTI Autobraní
Dodatek k pravidlům

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V pondělí hrajeme o 40 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU