Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Princip zůstává stejný: každé všední ráno hrajeme o 10 tisíc korun. Získá je ten, kdo se přihlásí do dvou vteřin po přijetí hovoru zřetelným sloganem Haló, tady Impulsovi. Jackpot se navyšuje podle toho, jak si vedli soutěžící v předchozích herních dnech. Částku můžete zkusit v živém vysílání trojnásobit, stačí zodpovědět bonusovou otázku.

Cena stříbra stoupá!

Od 24. do 28. srpna jsme připravili nové prémie. Každému, kdo se přihlásí pozdravem „Haló, tady Impulsovi“, přidáme k výhře dalších 10 tisíc ve stříbrných mincích. Jistotu tak mají i ti, kteří neuspějí při pokusu ztrojnásobit základní výhru.

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Pokud zodpovíte bonusovou otázku, můžete se z trojnásobné výhry radovat. Pokud ne, přijdete o všechno. Aby tomu tak nebylo, nabízíme na našem webu, facebooku i ve vysílání nápovědu. A pak už je to jen na vás. Do hry můžete vstoupit každých 5 minut vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Pravidla hry "Haló, tady Impulsovi - Miliónová rána"
Poučení o zpracování osobních údajů

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V pondělí hrajeme o 30 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU