Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Princip populární hry zůstává stejný: Každé všední ráno hrajeme o 10 tisíc korun. Získá je ten, kdo se přihlásí do dvou vteřin po přijetí hovoru zřetelným sloganem Haló, tady Impulsovi. Jackpot se navyšuje podle toho, jak si vedli soutěžící v předchozích herních dnech. Částku můžete zkusit v živém vysílání trojnásobit. Stačí znát kód. Jedná se o unikátní kombinaci tří čísel, která po jednom zveřejňujeme každý pracovní den mezi desátou a dvacátou hodinou.

Prémie v Haló, tady Impulsovi!

Během adventu vyprázdnili posluchači kasu Impulsových beze zbytku. Paní Helena získala 11. prosince milion v hotovosti, posluchačka Hana o týden později dovolenou na Maledivách. Další bonusový týden chystáme na 1. – 5. únor!

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Pokud budete znát třímístný kód, můžete se z trojnásobné výhry radovat. Pokud ne, přijdete o všechno. Kód můžete chytit v našem vysílání a nebo zde na webu. A pak už je to jen na vás. Do hry můžete vstoupit každých 5 minut vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Pravidla hry Haló, tady Impulsovi - Milionový kód
Poučení o zpracování osobních údajů

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V pondělí hrajeme o 90 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU