Haló, tady Impulsovi

Legendární ranní hra, ve které Vám stačí jen správný pozdrav HALÓ, TADY IMPULSOVI. S tímto heslem se vyplácí vstávat už bezmála 20 let. Voláme každé všední ráno kdykoliv mezi 05:00 až 8:59.

Podzimní kolo hry Haló tady Impulsovi Vám dává šanci vyhrát každé všední ráno 20 000 Kč. Deset tisíc v hotovosti a deset tisíc v investičních mincích od České Mincovny.

Vše berete bez dalších podmínek, jen za správné heslo. Žádné doplňkové otázky ani nápovědy!

O hlavní prémii prasátko naplněné ZLATÝMI MINCEMI za MILION KORUN budeme hrát v pátek 22. prosince.

Vánoce ve zlatě!

Jen na Impulsu můžete vyhrát opravdové zlaté prasátko, které krásně chrastí. Stačí se přihlásit do hry! Nezapomeňte, že čím více opakovaných přihlášení, tím větší pravděpodobnost, že Vám zavoláme.

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Přihlásit se do hry je možné na této stránce, v aplikaci nebo prémiovou sms napsanou bez diakritiky ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Poučení o zpracování osobních údajů
Pravidla hry Haló, tady Impulsovi – Zlaté milionové prasátko
Dodatek
Dodatek II

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Upozornění: Přihlášení potvrzujeme emailem jen s prvním přihlášením! Každé další už emailové potvrzení nedostane, ale všechna přihlášení samozřejmě evidujeme

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V pondělí hrajeme o 120 000 Kč!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU