Haló, tady Impulsovi

Populární ranní hra, v níž oceňujeme ten správný pozdrav! Za více než 15 let existence nadělila posluchačům milionové výhry, domy, auta i cesty kolem světa.

Vyplnit formulářZobrazit nápovědu

Každé všední ráno hrajeme o 10 tisíc korun. Získá je ten, kdo se přihlásí do dvou vteřin po přijetí hovoru zřetelným sloganem Haló, tady Impulsovi. Jackpot se navyšuje podle toho, jak si vedli soutěžící v předchozích herních dnech. Částku můžete zkusit v živém vysílání trojnásobit. Stačí znát kód. Jedná se o unikátní kombinaci tří čísel, která po jednom zveřejňujeme každý předchozí den mezi desátou a dvacátou hodinou.

Auta pro radost

Hlavními prémiemi tohoto kola jsou 4 zánovní vozy Škoda Fabia 1.0 TSI s automatickou klimatizací a výbavou Style. Každý v hodnotě 360 tisíc. První získala posluchačka Daniela, druhý posluchačka Hana, třetí a čtvrtý čekají na vás. O automobily se bude hrát 18. a 25.června 2021. Ceny dodává Mototechna, partnerem je společnost AAA auto.

Jak to funguje?

Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlaste se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. K trojnásobku základní výhry pomůže znalost třímístného Impulsovic kódu. Pokud se spletete, zůstane vám cena útěchy ve výši 10 tisíc korun. Kód chytíte ve vysílání, pomoci si můžete nápovědou na našem webu. Přihlásit se do hry je možné na této stránce, v aplikaci nebo prémiovou sms bez diakritiky ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 906 11 09. Cena zprávy je 9 Kč.

Poučení o zpracování osobních údajů
Pravidla hry Haló, tady Impulsovi - Auta pro radost
Dodatek k pravidlům HTI

Přihlaste se vyplněním formuláře
Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

S dotazy na internetový formulář se obracejte na 255 700 700 nebo na email: impuls@impuls.cz
SMS službu technicky zajišťuje společnost ATS, s r.o., Kubánské nám. 11, infolinka po-pá 9-16. hod. tel.: 296 363 199, info@atspraha.cz

V úterý hrajeme o 30 tisíc!

ZOBRAZIT NÁPOVĚDU