Český mejdan s Impulsem 2024!

Český mejdan s Impulsem 2024 | foto: Impuls.cz

Český mejdan s Impulsem se bude konat už po osmé v pražské O2 areně a Rádio Impuls na něm oslaví své 25. narozeniny. 

Bude to v sobotu 19. října 2024.

Poprvé na této hudební události zazní i světové hity, které znáte z repertoáru slavné skupiny Queen. Radio Ga- Ga je přece ten správný hit na rádiovou narozeninovou oslavu. 

Ano, nejznámější český tribute band světového formátu Queenie, který už několikrát dobyl O2 arenu ve velkém stylu, přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddieho Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem 2024. Ti, kteří už tuto formaci naživo viděli, vědí, že tahle „Show must go on “ a rozhodně si ji užijí.

Další jméno Českého mejdanu 2024 je už tradiční a české. Do O2 areny zamíří znovu Michal Hrůza.

Jeho jméno je zárukou, že si na Českém mejdanu zazpíváte známé hity jako Zakázané uvolnění, Černý brejle, Pro Emu nebo Napořád.

Do sestavy Českého mejdanu s Impulsem 2024 přibyla divoká partička kluků z Úval kapela Divokej Bill. 

Naživo zahraje nejen novinky z posledního alba Bazilišek, ale i hity, které k Billům prostě patří. Uslyšíte Rozárku, Plakala nebo Čmeláka, kterého posluchači Impulsu milují.

Netradičně se na jednom pódiu objeví dvě pozoruhodné zpěvačky. Nestárnoucí Lenka Filipová a její talentovaná dcera zpěvačka Lenny. Každá z nich bude mít svůj samostatný set, ale objeví se i ve společném populárním duetu Samotní nejsme nic.

Své největší hity přijedou na mejdan zahrát slovenští No Name, kteří právě vydali nové album a mají i skvělou novinku Ak nejde o všetko. Frontman kapely Igor Timko je navíc milionovým moderátorem Rádia Impuls, takže ho dost možná na pódiu uvidíte i v jiné roli, než obvykle.

Teď s radostí můžeme oznámit, že jednou z hlavních hvězd tohoto ročníku bude skvělá a úspěšná skupina MIRAI, které se podařilo O2 arenu několikrát vyprodat. Kapela právě vydala svou čtvrtou desku Tomodachi, ze které už posluchači znají hity Summer love nebo nejnovější Easy, které v aréně také zazní naživo.

Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Vašo Patejdl, Marie Rottrová, Václav Neckář, Xindl X, Mirai, Jelen nebo mejdanový král Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“.

Pro ty nejvěrnější připravili pořadatelé i letos balíček VIP Experience.

Vstupenky jsou v prodeji na Ticketportal a Ticketmaster.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

Těšíme se na Vás!