Podporujeme mladé fotbalisty!

ilustrační snímek | foto: Impuls.cz

Dvanáctý ročník Poháru mládeže FAČR, známého pod názvem PLANEO CUP, který si během let získal srdce tisíců mladých fotbalistů a fotbalistek z celé České republiky, přivítá nového mediálního partnera – Rádio Impuls. Toto partnerství přinese novou úroveň podpory tohoto prestižního turnaje, který každoročně oslavuje talent, sportovního ducha a soudržnost mladých hráčů.

PLANEO CUP se může pochlubit účastí 900 týmů z 260 klubů, zahrnující více než 18 000 mladých nadšenců. Z této impozantní sestavy se do jarních bojů v každé věkové kategorii probojuje 24 nejlepších týmů, což podtrhuje náročnost a prestiž turnaje. 

Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě PLANEO, zdůrazňuje význam nového mediálního partnerství: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat dalšího významného partnera pro PLANEO CUP. Rádio IMPULS dlouhodobě patří k nejposlouchanějším radiovým stanicím v ČR a také se dlouhodobě významně angažuje i v „dospělém“ fotbalovém prostředí. Je mimo jiné mediálním parterem fotbalové reprezentace ČR a také řady fotbalových klubů hrajících nejvyšší českou fotbalovou soutěž.“

Generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák dodává: “Fotbal je sice celospolečenským fenoménem, ale na PLANEO CUPu nás více než sportovní rozměr zajímá rozměr sociální. A tím jsou tisíce dětí, které tráví svůj volný čas sportem a snahou něco dokázat místo toho, aby hodiny či dny seděly u mobilních telefonů. Chtělo by se mi říct, že tady je svět ještě v pořádku.”

Více informací na www.planeocup.cz