Po Česku vyrazí Festival Uvědomění!

V průběhu měsíců září, říjen a listopad vám do vybraných měst ČR přivážíme celodenní program nabitý pozitivním myšlením, motivací, láskou, zdravým stravováním a spoustou dalších důležitých témat, které vám přednesou špičkoví odborníci, spisovatelé, lékaři, sportovní a mentální lektoři z České republiky.

Festival uvědomění | foto: Impuls.cz

Těšit se tak můžete na spisovatele a léčitele Clemense Kubyho z Německa, dále Jaroslava Duška, Mariána Jelínka, Petra Casanovu, Honzu Raka, Petra Havlíčka, Báru Englischovou, Davida Freje, Margit Slimákovou, Marka Dzirasu, Moniku Dzingelovou, Aleše Kudu, Miloslavu Veselou a Jiřího Staníčka. 

V průběhu programu vás čekají doprovodné aktivity, společná očistná meditace vírů lektorkami EOV - terapeutické metody, která v člověku odkrývá sílu intuice a sebedůvěry. Nebude chybět ochutnávka naší skvělé festivalové low carb čokolády, prodej knih přednášejících za zvýhodněné ceny, prodej vstupenek na letní edici Festivalu Uvědomění 2024 a mnoho dalšího. Zajištěné bude i občerstvení mezinárodní kuchyně včetně veganské a vegetariánské. Každá akce je připravena k sezení a to v plné kapacitě pro všechny návštěvníky.

Vstupenky, termíny a města včetně jednotlivých přednášejících najdete zde.

Změny vyhrazeny. Pořádá DC Promo Agency s.r.o.