Den plný radosti!

Mejdan před Mejdanem | foto: Impuls.cz

21. září to bude přesně jeden měsíc do startu Českého mejdanu s Impulsem v pražské O2 aréně. A tak vás chceme naladit na tuto jedinečnou hudební událost!

Hned v 8 hodin ráno přijde k Impulsovým na rozhovor zpěvák Petr Janda, který s celou kapelou Olympic na Mejdanu vystoupí.

Po 15. hodině do vysílání ke Kubovi Urbanovi přijde šumperská kapela O5 a Radeček. Jsou to mejdanoví nováčci, kteří na pětihodinovém minifestivalu pro všechny generace budou hrát poprvé.

A večer ve 20 hodin uslyšíte záznam toho nejlepšího, co naživo v areně předvedli účastníci loňského Českého mejdanu. Těšit se tak můžete na Českého slavíka Marka Ztraceného, mejdanového krále Michala Davida, hity slovenských No Name, nestárnoucí písničky Václava Neckáře a Petera Nagyho a chybět nebude ani energie v podání skvělé kapely Divokej Bill.

Užijte si mejdanovou atmosféru dřív než ostatní. Poslouchejte Rádio Impuls a sledujte náš Facebook, Instagram a také YouTube.

Celý den budeme také v ulicích i ve vysílání rozdávat vstupenky na letošní Český mejdan s Impulsem. Poslední lístky koupíte na webu Ticketportal a Ticketmaster

Tuhle atmosféru můžete zažít večer u vašich rádií a to doma i na cestách: