Český mejdan s Impulsem 2023

ilustrační snímek | foto: Impuls.cz

Český mejdan, tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. 

Už 7. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena 21. října 2023 od 18:00.

Na Český mejdan s Impulsem se ve skvělé formě v roli headlinera vrací skupina Chinaski, kterou fanoušci milují už téměř 30 let. Chinaski se tak přidávají k už ohlášenému legendárnímu Olympicu s nestárnoucím Petrem Jandou a první dámě české popmusic, kterou je Zlatá slavice Lucie Bílá.

Další ženou v letošní mejdanové sestavě je čerstvá maminka Olga Lounová, která se po mateřské pauze vrací ve velkém stylu rovnou na pódium v O2 areně. Premiéru budou mít v naší největší české hale šumperští O5 a Radeček, kteří chystají naživo své velké rádiové hity BRA3, Vloupám se a nejnovější Romantický smyčce. 

Překvapením jistě bude i účast úspěšné formace 4 Tenoři, kteří se na Českém mejdanu s Impulsem objeví poprvé a chystají speciální poctu skladateli Karlu Svobodovi, který by se letos dožil 85 let.

A nově s radostí oznamujeme, že letošní sestavu doplní v premiéře populární skupina Čechomor.

Díky technické úpravě se nám povedlo zajistit další místa k sezení na ploše, o které máte největší zájem. Jedná se o novou kategorii vstupenek Gold, která jde od 21.9.2023, tedy měsíc před startem letošního Českého mejdanu, do prodeje.

Vstupenky jsou ke koupi na Ticketmasteru a Ticketportalu. 

Těšíme se na Vás!