Diskuse k článku

Firma má povolení stavět silnici, plot však ukrojil z chráněné Plachty

Ochranáři si stěžují, že nečinnost úřadů kousek po kousku ničí přírodní památku Na Plachtě na okraji Hradce Králové. Nejnověji si z cenného území ukousl plot pro stavbu silnice u logistického areálu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

M12a74r21c86e96l 76K44o17d52y 1599439327888

8-o Článek je krásným příkladem snahy některých "taky ochranářů" ovlivnit názor a postoje spoluobčanů tendenčním pamfletem bez uvedení pravdivých skutečností ! Ptám se tedy jako občan nezúčastněný, dal si alespoň autor tu "námahu" a zjistil si pro objektivitu a nezaujatost jak je předmětný pozemek "chráněn" z hlediska zápisu v katastru nemovitostí (KN) ? Nejspíš nikoliv, zjistil by totiž několik skutečností !

1. nejedná se o jeden pozemek nýbrž o dva evidované v KN !

2. v kolonce "Způsob ochrany nemovitosti" se u obou skví "zápis" - *Nejsou evidovány žádné způsoby ochrany.*

3. v kolonce "Způsob využití" je u obou zápis - Manipulační plocha !

Co z uvedených skutečností vyplývá ? Pozemky jsou běžnou stavební parcelou bez jakékoliv ochrany ať již přírody, nadzemních či podzemních vedení ! Nejsou ani součástí přilehlé přírodní památky a celý tento humbuk má pravděpodobně politické pozadí.

Naopak některá vyjádření oslovených "taky ochranářů" mohou být klidně považována za pomluvu, šíření nepravdivé zprávy, prostě protizákonná ! ;-O

A plot ? Přenosný plot, tedy nikoliv pevně spojený se zemí pouze přehradil divokou stezku vytvořenou občany na jednom z výše uvedených pozemků !!

!!Pane AUTORE příště doporučuji nejprve si zjistit fakta a až po té psát Rv!!

0/0
13.4.2021 19:08