Žena po hádce bodla nožem svého druha, je obviněná z pokusu o vraždu

  13:02
Pokus o vraždu vyšetřují od pátku kriminalisté v Kroměříži. Opilá žena tam po hádce bodla kuchyňským nožem svého druha. Hrozí jí až osmnáct let vězení.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Devětatřicetiletého muže bodla v bytě jeho o dvacet let starší družka, policisté ženu zadrželi a obvinili z pokusu o vraždu, uvedla mluvčí krajského ředitelství policie Simona Kyšnerová. Soud obviněnou poslal do vazby.

Muž utrpěl vážné zranění v horní polovině těla a zůstává ve vážném stavu v nemocnici. Ženě, která byla v době činu opilá, hrozí až 18 let vězení.

Od minulého týdne policisté v kraji vyšetřují také dvojnásobnou vraždu a sebevraždu v bytě ve Valašském Meziříčí.

Zemřeli tam rodiče a dospělá dcera, kdo je pachatelem a kdo obětí zatím policie neuvedla. „K případu nebudeme v tuto chvíli zveřejňovat další podrobnosti, s ohledem na příbuzné,“ řekla dnes mluvčí.

Dvě vraždy a sebevražda. Policie na Zlínsku vyšetřuje smrt dcery a rodičů

Policisté ve Zlínském kraji v loňském roce vyšetřovali dvě rodinné tragédie, při nichž otcové usmrtili děti i jejich matky. Oba se následně pokusili o sebevraždu, jen v jednom případě byla dokonaná.

Tragédie v Rožnově, muž zastřelil svou družku, dvě děti a pak sám sebe

Statistiku partnerských vražd doplnil případ, kdy muž zastřelil svou bývalou partnerku přímo v kanceláři úřadu, v němž pracovala.

Autor: