Diskuse k článku

Odháčkování je znásilnění, potvrdil soud. Guru Jára dostal přes sedm let

Za znásilnění šesti studentek esoterické školy poslal zlínský soud Jaroslava Dobeše alias gurua Járu a jeho pomocnici Barboru Pláškovou do vězení na sedm let a šest měsíců. Původní tvrdší tresty zrušil vrchní soud. Oba jsou souzeni jako uprchlí, pobývají v detenci na Filipínách. Rozsudek není pravomocný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Proč média zamlčují důležitá fakta? Nepíší o tom, že soudkyně v kauze Guru Járy nepřipustila svědky obhajoby ani nevěnují pozornost faktu, že dvě původní obvinění byla zamítnuta!

Většina médií v kauze Guru Jára a Barbora Plášková zamlčuje velmi důležitá fakta a naopak uvádějí řadu účelových lží o škole Poetrie a tantrické liturgii, sekulárně odháčkování. Média uvádějí, že oba duchovní jsou souzeni jako uprchlí, protože jsou v imigrační detenci v Manile, ale zamlčují, že je to proto, že jim česká ambasády zrušila pasy a udělala z nich osoby bez dokladů, které se k soudu dostavit ani nemohou. Média tají informaci o tom, že soudkyně Šperlichová zamítla svědky obhajoby a znemožnila práci obhájcům, zato podsouvají čtenářům nehorázné lži v podobě tvrzení, že se odháčkování odehrávalo na konci vícedenních seminářů. Kam zmizela objektivita a povinnost novinářů veškeré zveřejňované informace ověřovat? Proč se v médiích stále zamlčují důležitá fakta a naopak šíří lži a pomluvy?

0/0
29.1.2018 14:44