Loupež v klenotnictví by mohl pomoci objasnit cyklista na žlutém kole

  16:22
V souvislosti s vyšetřováním loupežného přepadení klenotnictví v centru Chomutova hledají kriminalisté důležitého svědka. Pátrají po cyklistovi, který se v den přepadení pohyboval v ulicích Pražská, Ruská, náměstí 1. máje, Školní, Křivá, Hálkova a Na Příkopech.

Neznámý cyklista, kterého jako případného svědka přepadení chomutovského klenotnictví hledá Policie ČR. | foto: Policie ČR

„Informace k hledanému muži, případně jakékoliv další informace, přijmeme na lince 158,“ sdělila mluvčí krajské policie Alena Bartošová.

Loupežné přepadení se odehrálo v pátek 28. června krátce po půl třetí odpoledne, kdy do klenotnictví vnikla trojice rusky hovořících mužů.

Jeden z nich spoutal prodavačku a další ukradli zboží, především šperky.  Při přepadení nebyl nikdo zraněn.

Fotogalerie

Po pachatelích zatím neúspěšně pátrají kriminalisté. Proto se opět obracejí s žádostí o pomoc na případné svědky, kteří by mohli jakkoli pomoci s objasněním případu.

„Žádáme o pomoc také svědky, kteří se v době od 14 do 16 hodin pohybovali v ulicích Palackého, Pražská, Beethovenova a Riegrova, a mohli by přispět jakoukoliv informací k objasnění případu. Informace přijmeme na lince 158,“ vyzvala už počátkem července případné svědky Bartošová.

Autoři: ,