Naháč z Ústí nad Labem opět vyrazil do ulic, měl namířeno na psychiatrii

  14:16
Muž, který se opakovaně pohybuje nahý na ulici, zaměstnává strážníky v Ústí nad Labem. Před týdnem hlídce u kruhového objezdu pod Větruší tvrdil, že prohrál sázku, tento čtvrtek na něj strážníci narazili znovu u čerpací stanice Benzina v Přístavní ulici. Tentokrát muž šel směrem do centra a tvrdil, že míří na psychiatrii.

Nahý muž s hlídkou strážníků | foto: MP Ústí nad Labem

Mohlo by se zdát, že se v posledním týdnu s naháči v ústeckých ulicích roztrhl pytel. Nicméně opak je pravdou.

Lustrací bylo zjištěno, že jde o stejného muže středního věku, kterého už strážníci zadrželi před týdnem na kruhovém objezdu pod Větruší.

Jako v Discopříběhu. Muž prohrál sázku a nahý běhal po Ústí nad Labem

Tenkrát hlídce tvrdil, že jde o sázku, ale to zřejmě nebyla úplná pravda. Nyní muž hlídce sdělil, že má psychické potíže a jde do nemocnice na psychiatrii.

Aby dotyčný na ulici nevzbuzoval veřejné pohoršení, poskytli mu strážníci deku ze služebního vozidla. Následně na místo přijela záchranná služba, která si muže od strážníků převzala a odvezla ho do Masarykovy nemocnice na psychiatrické vyšetření.

Pokud se prokáže, že opět šlo o nevhodnou recesi a dotyčný je po psychické stránce v pořádku, bude případ dále řešit příslušný správní orgán.

Autor: