iDNES.cz

V Chomutově hořel byt v panelovém domě, evakuovali patnáct lidí

  14:42
V sobotu dopoledne zachvátil požár byt ve čtvrtém patře panelového domu v Chomutově. Z domu se evakuovalo patnáct lidí. Hasiči požár uhasili během půl hodiny.

Kvůli požáru bytu se z panelového domu v Chomutově evakuovalo patnáct obyvatel. (9. dubna 2022) | foto: HZS Ústeckého kraje

Požár v Zahradní ulici v Chomutově měli hasiči ohlášený v sobotu v 10:47, na místo vyrazili profesionální hasiči z Chomutova, hasiči Správy železnic a dobrovolní hasiči z Chomutova a Jirkova.

Požár lokalizovali dvě minuty před jedenáctou hodinou a zcela zlikvidovali v 11:15. Při zásahu evakovali patnáct lidí.

Vyšetřovatel hasičů nestanovil výši škody, příčinou vzniku požáru se zabývá.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor:
zpět na článek