Chomutovská policie hledá zvrhlíka, který v Jirkově osahává ženy a dívky

  10:58
Využívá tmu, ve které se přiblíží k ženám či dívkám a sáhne jim přes oděv do blízkosti intimních míst. Po zvrhlíkovi, který vždy hned po incidentu z místa uteče, nyní pátrají policisté na Chomutovsku a o pomoc žádají i veřejnost.

„Od pondělí 10. února do středy 12. února zaevidovali policisté pět případů, při nichž zatím nezjištěný muž na různých místech v Jirkově ve večerních hodinách přistoupil k ženě či dívce, sáhnul jí přes oděv do blízkosti intimních míst a poté ihned z místa utekl,“ uvedla mluvčí chomutovské policie Miroslava Glogovská.

Fotogalerie

Podle policie při incidentech nedošlo k žádnému dalšímu násilnému či agresivnímu jednání ze strany pachatele.

Muž ženy osahával buď na ulici, anebo v panelovém domě, kam za dotyčnou vešel.

„V případě, že byste měli jakékoli informace, které by mohly vést ke zjištění totožnosti uvedeného muže, obraťte se, prosím, na linku 158 nebo na kteroukoliv policejní služebnu,“ sděluje Glogovská žádost policie.

„Na policii se obraťte i v případě, že jste s popsaným jednáním setkali osobně,“ dodává mluvčí..

Popis podezřelého muže, který uvedly poškozené, není zcela jednotný. „Mohlo by se jednat o mladého muže ve věku kolem 20-30 let, štíhlé postavy, výšky cca 170 cm, který měl v době jedné z událostí na sobě tmavou zimní bundu se žlutým pruhem a kapucí,“ popisuje Glogovská.

Jednání zatím neznámého muže policisté šetří jako podezření z trestného činu výtržnictví.

Autor: