Nepořádek a stříkačky. Na zdrogované hosty přijela do hotelu policie i záchranáři

  12:36
Rozebrané postele, dýmka či rozházené injekční stříkačky. Tak zdemolovaný našli policisté hotelový pokoj na Praze 5, který mladá dvojice neopustila ve stanoveném čase. Oba byli pod vlivem drog, zkontrolovat jejich stav musela i záchranná služba. Hotelu zřejmě budou muset způsobenou škodu uhradit.

Když hosté uplynulou neděli neopustili pokoj nacházející se ve třetím patře do předepsaných 11 hodin, zavolal manažer hotelu strážníky. Ti objekt nalezli v poničeném stavu. Postele v něm byly zcela rozebrané a všude se povalovaly injekční stříkačky, dokonce i dýmka s neznámou krystalickou látkou.

Na matraci v místnosti leželi muž a žena ve věku 20 a 23 let. Oba byli natolik intoxikováni, že nebyli schopni sami opustit pokoj. Zdravotníci je tak museli prohlédnout a poskytnout jim pomoc. „Záchranná služba přijela na místo a obě osoby zkontrolovala. Jejich zdravotní stav nevyžadoval transport do nemocnice,“ řekla pro iDNES.cz mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Řidič prorazil všechny pneumatiky, nadýchal a měl i pozitivní test na drogy

Kromě záchranářů a městské policie na místo byla přivolána i Policie České republiky, aby se vyloučila možnost spáchání trestného činu. Hotel bude škody způsobené hosty vymáhat právní cestou.

Autor: