V pražských Stodůlkách havarovala čtyři auta. Opilý řidič se snažil utéct

  18:48,  aktualizováno  20:01
Čtyři osobní auta havarovala v neděli v pražských Stodůlkách. Jeden z řidičů se ale po nehodě snažil z místa utéct. Policisté ho dopadli, nadýchal 1,7 promile alkoholu, řekl mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

Nehoda se stala v Petržílkově ulici kolem šesté hodiny večerní. „Její okolnosti stále prověřují policisté,“ podotkl mluvčí. Zadržený muž je podle něj podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky.

„Na místo vyjela dvě vozidla se záchranáři a jedno vozidlo s lékařem. Ošetřili jsme dvě osoby. Muže ve věku 80 let s vícečetným zraněním a zhruba šedesátiletou ženu s lehčím zraněním. Oba byli při vědomí převezeni do traumacentra,“ uvedl pro iDNES.cz mluvčí pražské záchranné služby Karel Kirs.

Kvůli odklízení nehody byl zhruba 90 minut omezen provoz autobusové linky 168. V úseku Hůrka - Poliklinika Lípa jezdila odklonem. Krátce před 19:45 byl opět obnoven standardní provoz.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,