Mezi Berounem a Prahou nejezdily vlaky, v Srbsku souprava usmrtila člověka

  13:00,  aktualizováno  14:56
Srážka vlaku s člověkem přerušila provoz na železniční trati mezi Berounem a Prahou na více než hodinu. Policie případ vyšetřuje jako sebevraždu, muž neznámé totožnosti vkročil kousek za nádražím v Srbsku před projíždějící vlak. České dráhy se snažily zajistit náhradní autobusovou dopravu.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Lukáš BíbaMAFRA

„Událost vyšetřujeme. Stalo se to kousek za nádražím v obci Srbsko na Berounsku. Je to pravděpodobně sebevražda, muž vkročil před projíždějící vlak. Bližší informace k tomu nejsou,“ řekl iDNES.cz krajský mluvčí policie Pavel Truxa.

Policisté neznají totožnost zemřelého. V projíždějícím vlaku se nikomu nic nestalo.

Provoz na trati byl od jedenácté hodiny zcela přerušen, dle webu Českých drah se podařilo obnovit provoz po jedné ze dvou kolejí o půl jedné. O dvě hodiny hodiny později byl provoz obnoven zcela. Cestující mohli využít linky Pražské integrované dopravy (PID) jedoucí z Berouna na pražský Zličín a dále metro linky B na Smíchovské nádraží. Doklady Českých drah jim byly uznávány do 13:30. 

05.října 2019 v 11:33, příspěvek archivován: 05.října 2019 v 12:44

⚠️ V úseku Karlštejn – Beroun došlo ke srážce vlaku s osobou. Provoz vlakových linek R16 a S7 je zde přerušen. https://t.co/e9D0i4MShH https://t.co/Adnpup5Rvq

Autor: