Při hádce v Příbrami postřelil jeden muž jiného a utekl. Policie ho hledá

  18:32,  aktualizováno  20:31
Střelbou skončil konflikt mezi dvěma muži přímo na ulici v Příbrami v úterý v podvečer. Zraněný je v péči lékařů a mimo ohrožení života. Střelec je stále na útěku a pátrají po něm policisté, kteří již totožnost pachatele znají.

„V 16:45 jsme přijali oznámení o zraněném muži, který byl se střelným zraněním převezen do nemocnice. Probíhá šetření na místě a prvotní neodkladné úkony,“ řekla redakci příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová.

„Po pachateli se dál pátrá,“ uvedla mluvčí před 20. hodinou. Místo střelby bylo večer dočasně ohrazeno páskou. V 20:20 policie na Twitter napsala, že totožnost pachatele zná, ale pátrání stále pokračuje.

10.listopadu 2020 v 20:20, příspěvek archivován: 10.listopadu 2020 v 20:29

PŘÍBRAM: Totožnost muže na útěku policie zná a prověřuje veškerá místa, kde by se mohl skrývat. Pátrání po něm stále pokračuje. #policiestc

Podle policie je zraněná osoba mimo ohrožení života. „Po pachateli pátrá maximální počet policistů,“ dodala Schindlová s tím, že konkrétní počet policistů nechce uvádět.

„Muž utrpěl středně těžké poranění a po nezbytné péči byl transportován do příbramské nemocnice,“ potvrdila mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Podle informací místního serveru Pribram.cz je napadený zraněn v oblasti břicha, oba muži měli trestní minulost a incident se stal v ulici Bratří Čapků.

Autoři: ,