Exmanželce poškrábal auto kamenem. Zasloužila si to, řekl muž strážníkům

  18:56
Exmanželčino auto se stalo terčem pomsty zhrzeného jednatřicetiletého muže. Auto stojící na parkovišti v Praze 13 poškrábal ostrým kamenem na sklech, poškodil lak na kapotě a také ulomil zpětná zrcátka. Přímo při činu ho zastihla hlídka městské policie.

Případ se stal v pátek 15. září večer, městská policie o něm ale informovala až nyní. „Do ulice Borovanského jela hlídka prověřit oznámení o muži, který poškozuje jedno ze zaparkovaných vozidel,“ napsali strážníci na Facebooku.

Hlídka na místě spatřila muže, který čímsi ryl do zadního skla osobního vozu. Předmět před strážníky schoval do kapsy. Na výzvu, aby předmět vyndal a položil na kapotu, nereagoval a místo toho vytáhl své doklady. Až po několikátém dotazu strážníků vyndal z kapsy malý kámen, kterým auto poškodil.

Nejprve zalhal, že vůz je jeho. Brzy však přiznal, že patří manželce. Tu následně uvedl jako bývalou manželku. „Jako důvod svého jednání uvedl, že ho naštvala bývalá partnerka, tak se rozhodl pro pomstu tímto způsobem,“ upřesnili strážníci motiv činu.

„Všechno, všechno,“ reagoval muž na otázku, zda si bývalá manželka zasloužila poškrábání vozu a poškození zrcátek. Následně se přiznal ke všem škrábancům a dalším poškozením, které byly na autě.

Strážníci muže zadrželi, poškozením cizí věci se bude nadále zabývat státní policie.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: