Pražská policie pátrá po neznámém muži, který udeřil dítě do obličeje

  14:58
Policie od začátku října pátrá po neznámém muži, který udeřil pěstí do obličeje desetiletého chlapce. Matka musela pro své dítě vyhledat lékařskou pomoc a věc oznámila na policii. Incident se stal v Pobřežní ulici na Praze 8. Policie nyní zveřejnila záznam, na kterých podezřelý muž utíká z místa pryč.

„Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od začátku října po neznámém muži, který bezdůvodně fyzicky napadl desetiletého chlapce. Celý incident se stal v Pobřežní ulici v Praze 8 v podvečerních hodinách. Chlapec čekal na chodníku na svou maminku, než zaparkuje vozidlo a z ničeho nic k němu přišel muž a udeřil ho pěstí do obličeje,“ uvedla v tiskové zprávě krajská mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Policisté mají kamerový záznam, který zachytil, jak podezřelý muž utíká po ulici. Nyní tyto záběry zveřejnili a prosí veřejnost o pomoc. 

„Pokud podezřelého na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158,“ řekla Siřišťová.

Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí muži až pět let vězení.

Autor: