Kamera záchranky zachytila trojici hazardující na jedoucím vlaku

  8:56
V pátek odpoledne natočila palubní kamera soukromé záchranné služby v Černošicích trojici mladíků, kteří cestovali na zadní části osobního vlaku. Záchranáři na místě zasahovali u nehody cyklisty a hazardní jízdu zachytili náhodou. Policejní mluvčí Středočeského kraje Barbora Schneeweissová pro iDNES.cz v sobotu ráno uvedla, že případ prověří.

Palubní kamera soukromé záchranky Trans Hospital Plus v pátek zachytila trojici mladistvých, jak cestují na zadní části osobního vlaku. „Při dnešním ošetřování zraněného cyklisty v Černošicích natočila palubní kamera podivnou zábavu tří mladistvých cestujících vzadu na osobním vlaku,“ uvedla záchranná služba na sociální síti X, kde také zveřejnila záznam s událostí.

Vlak v Milovicích prorazil zarážedlo, při dojezdu k nástupišti vykolejil

Redakce iDNES.cz oslovila v dané souvislosti i středočeskou policii. Policejní mluvčí Barbora Schneeweissová uvedla, že nehoda cyklisty se stala v pátek v 18:55.

Policie si zajistí kamerový záznam

„To jsme samozřejmě oznámené měli a vyjížděli jsme k dané havárii, respektive k pádu z kola. Co se týče daného záznamu, tak nám to nebylo oznámeno. Kolega mi však sdělil, že bohužel v Černošicích a okolí je podobná jízda na vlaku docela na denním pořádku. Dostáváme třeba i několik oznámení denně, že tam takto hazardují,“ doplnila policejní mluvčí.

Schneeweissová současně uvedla, že si u daného případu kamerový záznam zajistí. „Kolegové v tom provedou prověřování,“ dodala.

Autor: