V Michli se srazila tři auta, jednoho zraněného vyprostili hasiči

  17:38
Všechny složky integrovaného záchranného systému vyjížděly k nehodě tří osobních aut, která se srazila v pražské Michli. Jednoho zaklíněného zraněného muže z auta vyprošťovali hasiči. Záchranáři ho následně převezli do nemocnice.

„Nehoda tří osobních aut v Chodovské ulici se stala kolem šestnácté hodiny. Na místě byla omezená doprava, v tuto chvíli je komunikace zprůjezdněna oběma směry v jednom pruhu,“ řekl iDNES.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Na místě stále probíhá vyšetřování dopravními policisty. Daněk nemá informace o dechových zkouškách na přítomnost alkoholu u řidičů.

28.září 2020 v 16:31, příspěvek archivován: 28.září 2020 v 17:25

U nehody tří vozidel zasahuje jednotka pražských hasičů a hasičů @Spravazeleznic. Jednu osobu jsme vyprostili a předali @zzshmp. Spolupracujeme s @PolicieCZ https://t.co/M5ierPev3X https://t.co/1PFie7u685

Při nehodě se zranil jeden muž středního věku, kterého z auta vyprostili hasiči a předali do péče záchranářům.

„Na místo vyjížděla lékařská, záchranářská posádka i inspektor. Jeden muž byl odvezen na chirurgickou jednotku intenzivní péče Fakultní nemocnice Královské Vinohrady s úrazem hlavy,“ řekla iDNES.cz mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Autor: