Při nehodě auta a tramvaje v Trojské ulici zemřela mladá řidička

  15:50,  aktualizováno  15:52
Při tragické nehodě osobního automobilu a tramvaje v neděli odpoledne v Trojské ulici zemřela mladá řidička auta. Záchranáři o její život bojovali několik desítek minut. V místě nehody byla na více než hodinu odkloněna tramvajová doprava.

Zničené osobní auto po střetu s tramvají v Trojské ulici. | foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

„Na místo dopravní nehody v Trojské ulici, kde se srazila tramvaj s osobním automobilem, jsme vysílali lékařskou posádku i posádku záchranářů. Na místě byla osmadvacetiletá žena, řidička osobního automobilu, která utrpěla velmi vážná poranění a byla v kritickém stavu,“ řekla iDNES.cz krajská mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Fotogalerie

Záchranáři několik desítek minut na místě bojovali o její život. „Resuscitovali ji, bohužel na místě svým zraněním podlehla,“ dodala mluvčí.

Nikdo další se při nehodě nezranil. Dopravní podnik odklonil před 14. hodinou tramvajovou linku číslo 17. Odklon byl veden ze zastávky Výstaviště Holešovice - vpravo Nádraží Holešovice - Ortenovo náměstí - Libeňský most - Palmovka - Bulovka - Ke Stírce. Obnovit provoz se podařilo po hodině a půl.

„Okolnostmi dopravní nehody se zabýváme,“ řekl iDNES.cz krajský mluvčí policie Jan Daněk.

Autor: