„Muž je středního věku, má krátké prošedivělé vlasy, na tvářích strniště a kratší bradku. V tramvaji na sobě měl zelenou bundu a šedý svetr se zipem,“ zněl popis podezřelého. Spolu s fotografií žádala pražská policie širokou veřejnost o pomoc při identifikaci muže.
K překvapení policistů se pachatel sám v neděli přihlásil na stanici. „Policisté ho k celé události následně vyslechli,“ potvrdil mluvčí policistů Jan Rybanský.
Podle něj muž prozradil i důvody, které ho k onanování před neznámou ženou vedly. „Policie je však prozatím nemůže sdělovat, protože momentálně probíhají úkony trestního řízení,“ řekl na dotaz portálu iDNES.cz mluvčí policie.
Policistka poznala v cestujícím sériového onanistu, skončil ve vazbě |
Muž je nyní podezřelý z trestného činu výtržnictví. „Pokud bude odsouzen, hrozí mu až dvouletý trest odnětí svobody,“ doplnil Rybanský. Případ je podle něj řešen ve zkráceném přípravném řízení.
Policisté poděkovali všem, kteří pátrací relaci věnovali pozornost.
Muž onanoval 12. dubna v noční tramvaji č. 9 před dvaatřicetiletou ženou. Stalo se to v úseku od zastávky Poštovka až do zastávky Hlušičkova v Praze 5.

