Muž onanoval před cestující v metru, místo poklopce měl na kalhotách rozparek

  16:00
Neznámý muž na konci června onanoval před ženou v metru. Zřejmě si kvůli tomu speciálně upravil kalhoty, na kterých měl připravený rozparek. Policie se proto domnívá, že se mohl podobného jednání dopouštět opakovaně. Po výtržníkovi nyní pátrá.

Ženu hledaný muž obtěžoval 30. června dopoledne ve stanici metra Náměstí Míru.

„Ve vagónu se posadil na sedadlo proti poškozené a po krátké chvíli z rozparku speciálně vytvořeném v kalhotách vytáhl přirození a před osmadvacetiletou ženou začal onanovat. Vystrašená poškozená v další zastávce okamžitě vystoupila, ale muž se také zvedl a začal ji sledovat,“ popsala situaci tisková mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Dívka zbila vrstevnici. Ve Šternberku roste agresivita lidí z vyloučených lokalit

Žena se onanistu pokusila natočit na telefon a upozornila jej, že zavolá policii. Toho se muž zřejmě zalekl a odešel ze stanice Skalka pryč.

Policisté nyní zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví, za které muži při dopadení a odsouzení hrozí až dva roky ve vězení. „Vzhledem k tomu, že měl muž zcela evidentně rozparek předem speciálně vytvořený a tedy se na své jednání připravoval, nelze vyloučit, že se tohoto trestného činu dopouštěl již opakovaně,“ uvedla mluvčí.

V případě, že kdokoliv muže na kamerovém záznamu pozná, nebo ví, kde by se mohl nacházet, má se obrátit na linku 158. „Jakékoliv informace nám mohou pomoci při jeho dopadení,“ uzavřela mluvčí.

Autor: