Tvrdil, že o zákazu řízení nevěděl. Tak já vám uteču, vykřikl potom na strážníky

  12:10
Na konci března zastavili pražští strážníci v Komořanech vozidlo s řidičem, který měl vyslovený zákaz řízení. Muž nebyl pro městskou policii neznámý, strážníci ho zastavili již o několik týdnů dříve. Ve chvíli, kdy se jej hlídka pokusila zadržet, chtěl výtečník utéct.

Na konci března viděli strážníci městské policie v Praze 12 osobní vůz, který upoutal jejich pozornost. „Hlídka se proto rozhodla vůz zastavit v ulici Boženy Jandlové. Řidič strážníkům nepředložil žádný doklad totožnosti, na základě lustrace však bylo zjištěno, že má vyslovený platný zákaz řízení,“ uvedli strážníci k případu.

Ze zákazů řízení si rekordmanka nic nedělala. Z cely ji dostal slib soudci

Přestože dvaačtyřicetiletý muž tvrdil, že o zákazu neví, tak strážníci byli opačného názoru. „My jsme se viděli před měsícem, si nepamatujete?“ upozornil muže strážník na nedávnou situaci.

Poté strážníci řidiči oznámili, že jej musí zadržet. „Tak to vám uteču,“ řekl muž a chtěl se rozběhnout. Přítomná hlídka řidiče okamžitě zadržela a nasadila mu pouta.

„Celou záležitost si následně převzala hlídka státní policie,“ uzavřeli incident strážníci.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: