Ochranka volala záchranku. Podezřelý z krádeže v obchodě si podřízl krk

  21:10
V nákupním centru Eden ve Vršovicích museli ve čtvrtek odpoledne zasahovat policisté a záchranáři. Ochranka obchodního domu chytila při krádeži muže, kterého zavřela do místnosti pro zadržené. Ten si tam poté podřízl krk a začal silně krvácet. První pomoc mu poskytli přivolaní policisté, poté byl převezen do nemocnice.

O případu informovala agentura Aktu.cz, podle facebookové stránky Policejní deník se muž podřezal poté, co ho ochranka dopadla při krádeži a zavřela ho do uzavřené mstnosti. 

Fotogalerie

Informaci, že se jedná o muže ročník 1989, potvrdil policejní mluvčí Jan Rybanský. „Podle oznámení mělo dojít ke zranění osoby, který byla umístěna v místnosti pro zadržené,“ uvedl a dodal, že na místě incident vyšetřují kriminalisté z Prahy 4. 

Muž podle Aktu.cz napsal v místnosti na zeď nápis „Živého mě nedostanou“. Jako první na místo dorazili policisté, kteří mu poskytli první pomoc a zastavili krvácení. 

Muže poté ve vážném stavu převzala záchranná služba, která ho odvezla na anesteziologicko resuscitační oddělení nemocnice na Vinohradech.  

Autor: