iDNES.cz

Opilý řidič čelně naboural dodávku městské policie, nadýchal přes tři promile

  11:34,  aktualizováno  13:32
V úterý dopoledne se na kraji Vraného nad Vltavou čelně střetla dvě auta. Řidič osobního vozu, který měl v době nehody přes tři promile, pravděpodobně nezvládl řízení a naboural dodávku městské policie. V místě nehody řídila policie dopravu kyvadlově.

K nehodě pravděpodobně došlo tak, že řidič peugeotu nezvládl řízení a částečně sjel do škarpy. Poté vyjel do protisměru, kde se střetl s vozem městské policie, sdělila k havárii mezi Prahou a Vraným nad Vltavou tisková mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Opilou řidičku po policejní kontrole vystřídal ještě opilejší spolujezdec. A boural

Řidič peugeotu utrpěl lehké zranění. „Byl převezen k ošetření do pražské nemocnice,“ doplnila mluvčí. Podle orientační dechové zkoušky měl více než tři promile alkoholu. Dechová zkouška řídícího strážníka vyšla negativně. Případem se zabývá středočeská policie.

Po dobu odklízení nehody řídili policisté dopravu v místě dopravu kyvadlově. Krátce po poledni byla silnice plně zprovozněná.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor:
zpět na článek