iDNES.cz

Řidička vjela na Černém Mostě do zastávky a srazila ženu, obě jsou zraněné

  17:32
K dopravní nehodě osobního auta na Černém Mostě vyjížděly v úterý všechny složky záchranného systému. Řidička vozem narazila do autobusové zastávky, srazila ceduli s jízdním řádem a přítomnou ženu. Obě skončily v péči záchranářů se středně těžkými zraněními. Příčinu nehody budou vyšetřovat policisté.

O odpoledním incidentu informovali pražští hasiči na Twitteru. „V ulici Ocelkova zasahujeme společně s policisty a záchranáři u nehody osobního vozidla,“ napsali.

Ke zdemolované zastávce autobusu Generála Janouška vyrážely dvě posádky záchranné služby. „Ošetřovaly dvě pacientky, jednou z nich byla sražená žena. Obě byly při vědomí se středně závažnými poraněními,“ řekla portálu iDNES.cz mluvčí záchranky Jana Poštová.

„V tuto chvíli nemám další podrobnosti, kolegové na místě ještě pracovali,“ doplnila. Policejní mluvčí Jan Daněk portálu sdělil, že druhou zraněnou byla řidička. „Budeme zjišťovat příčiny nehody,“ doplnil.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor:
zpět na článek