iDNES.cz

Na Havaji v Čestlicích. Aquapark letos nabízí umělé vlnobití i drinky do vody

  18:52
Aquapalace Praha slavnostně odstartoval hlavní sezonu, která se letos ponese v duchu havajského léta. Přiblížení exotické destinace má do aquaparku vdechnout zábavnou i uvolněnou atmosféru. Na zahájení, jehož se zúčastnily i herci Eva Decastelo, Barbora Mottlová a Lukáš Langmajer či dívčí hudební skupina Lollipopz, aquapark představil program i nové atrakce.

„Každý rok se snažíme přinést nějakou destinaci pro naše návštěvníky. Ušetří tím spoustu peněz, nemusí si kupovat letenky a brát si spoustu dovolené, aby se do té destinace dostali,“ řekla Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha, s tím, že v minulosti zábavní park už přinesl mexickou či kubánskou atmosféru. „A letos, aniž by někdo z našeho organizačního týmu byl kdy na Havaji, jsme se rozhodli, že v létě prostě zažijeme Havaj.“

Podle Horákové má každý podobnou představu o havajském pojetí léta: pohoda, odpočinek, mít se dobře, užívat si volný čas. „U nás ta Havaj bude dokonalá v tom smyslu, že je možné odpočívat na lehátku, v teple, poslouchat šumění, vlnobití v našem bazénu s umělým vlnobitím a samozřejmě si můžete nechat servírovat drinky až do vody,“ láká.

Japonsko v Čestlicích. Aquapalace otevírá odpočinkovou zónu se ZENovou saunou

Aby si na své přišly všechny typy návštěvníků, je areál rozdělen na různé pasáže. „Máme ho dispozičně vymezený tak, aby někde bylo hodně živo, konkrétně palác dobrodružství s vrakem lodi, kde bývá nejvíc rodin s dětmi. Celý jeden palác je pak vyhrazen naopak relaxu s bezpočtem barů a kaváren pro ty, kteří se nechtějí mačkat s ostatními,“ vyjmenovává.

Havajské léto potrvá až do letošního října.

Autor:
zpět na článek