Seniorka v Plzni zemřela po pádu z okna. Nešlo o násilný čin, říká policie

  12:22
Na největším sídlišti v Plzni na Lochotíně vypadla nebo vyskočila 78letá seniorka z okna panelového domu v pátém patře. K tragické události došlo v sobotu před jedenáctou hodinou v noci v Sokolovské ulici.

Seniorka v Plzni zemřela po pádu z pátého patra. (1š. listopadu 2021) | foto: Krimi-plzen.cz

„S největší pravděpodobností to byla sebevražda, nebylo zjištěno zavinění cizí osoby, tedy že by se jednalo o násilný trestný čin. Byla nařízena soudní pitva, což je obvyklý postup, když se zjišťuje vyloučení cizího zavinění,“ uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Jelínková. 

Fotogalerie

„Je to tragická událost. S ohledem na rodinu k tomu bližší informace dávat nebudeme,“ dodala.

Šlo o ženu ročník 1943. Na místě byli záchranáři, hasiči a policisté. Vyšetřování tragické události si převzali kriminalisté.

„Byli jsme na místě, byla tam jednotka ze stanice Košutka. Na místo byl přivolán ve 22.45 hodin záchrannou službou koroner,“ uvedl Pavel Musil z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: