Osmnáctiletá řidička nezvládla zatáčku a nabourala do stromu, na místě zemřela

  23:14
Vážnou dopravní nehodu osobního automobilu na silnici mezi Poběžovicemi a Mnichovem na Domažlicku, která se stala v neděli večer, nepřežila mladá žena.

„Osmnáctiletá řidička vozidla Peugeot jela ve směru jízdy od obce Mnichov na obec Poběžovice. Podle dosud zjištěných skutečností při průjezdu levotočivou zatáčkou uvedla z dosud nezjištěných důvodů vozidlo do smyku a následně vjela do pravého silničního příkopu, kde narazila do stromu,“ uvedla policejní mluvčí Iva Vršecká s tím, že žena ve vozidle cestovala sama.

U nehody zasahovali i krajští záchranáři. „Bohužel, ihned po příjezdu na místo události lékařka záchranné služby zhodnotila u mladé řidičky zranění neslučitelné se životem, konstatovala její úmrtí na místě,“ sdělila mluvčí krajské záchranné služby Mária Svobodová.

Věc si na místě převzali kriminalisté z územního odboru Domažlice, kteří se příčinou a veškerými okolnostmi nehody nadále zabývají.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: