Opilí Němci se koupali v plzeňské kašně. Lili do ní pivo, masírovali si záda

  13:04
Nápad svlažit se v tropickém dnu přímo na náměstí Republiky v Plzni dostali tři němečtí turisté. Svlékli se do spodního prádla a vlezli si do jedné z kašen. Záhy za nimi přišli strážníci, kteří opilým turistům vysvětlili, že koupat se v kašně je v Plzni zakázané.

Němečtí turisté si v kašně užívali minulý pátek večer před devátou hodinou a to přímo před kamerovým systémem.

Nejprve se ke kašně zvané Anděl vydal ve slipech první německý host. Na její okraj si položil plechovku piva, a když do chladné vody lezl, skopl si ji dovnitř. „Vzhledem ke značce piva věříme, že po promíchání mohla být chuť lepší,“ komentují s vtipem plzeňští strážníci na své facebookové stránce.

Po chvíli se k prvnímu odvážlivci přidal druhý, který si v chladné lázni s kamarádem ťukl na zdraví s další plechovkou piva a následně její obsah proměnil v pivní sprchu.

Přiopilí cizinci se koupali v kašně, chrlič použili jako masážní prvek

Pozadu nezůstal ani třetí návštěvník západočeské metropole. „Upraví si černý dres svého týmu, zapózuje do foťáku a pak hop do vody,“ popisují video strážníci. Tím černým dresem mysleli spodní prádlo. Německý turista využil také chrliče k masáži zad.

Na náměstí brzy objevila hlídka strážníků. „Jednalo se o německé turisty, kteří byli pod vlivem alkoholu,“ sdělila mluvčí plzeňských strážníků Tereza Schliková.

Jako v Discopříběhu, tři naháči běželi po plzeňském náměstí Republiky

Hosté byli následně vykázáni z bazénku a dostali pokutu v řádech několika tisíc korun.

Podobné scénáře se odehrávají každý rok. Například vloni skákali do jiné kašny na náměstí dva Němci. O několik dní dříve se jiná parta jejich krajanů koupala v kašně Anděl. Nápad ochladit se v parných dnech právě v kašnách mívají většinou hosté z Německa.

Autor: