Pár se vyhýbá vězení, před policií se ukrývá s batoletem

  16:12
Přerovští kriminalisté požádali o pomoc při pátrání po ženě a muži, kteří nenastoupili do vězení a skrývají se. Zřejmě při tom mají s sebou i svého syna, kterému ještě nebyly ani dva roky.

Hledaný pár, který se vyhýbá nástupu do vězení a schovává se i s malým dítětem. | foto: Policie ČR

Dvaatřicetiletý Robert Tuleja a osmadvacetiletá Aneta Šarayová se podle policie nejpravděpodobněji pohybují v Olomouci nebo okolí, objevit by se ale mohli i na Přerovsku, kde mají trvalé bydliště.

„Muž je vysoký 170 centimetrů a má hubenou postavu odpovídající váze zhruba 70 kilogramů. Má řídké, velmi krátké tmavohnědé vlasy a bývá oholen. Výrazným znamením je tetování na pravé straně krku,“ popsala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

„Žena drobné hubené postavy měří 165 centimetrů a váží asi 55 kilogramů, má černé středně dlouhé rovné vlasy a hnědé oči. Většinou se výrazně líčí,“ dodala.

Lidé, kteří některého z hledaných zahlédli nebo o nich mají jakékoliv informace, je mohou policistům předat v době od sedmi do patnácti hodin na telefonních číslech 974 778 336, 974 778 337 nebo mobilu 601 365 551, případně kdykoliv přes bezplatnou linku 158.

Autor: