Na Přerovsku se srazila dvě auta. Řidiči čelní střet nepřežili

  8:28,  aktualizováno  9:23
Při čelním střetu dvou osobních aut u obce Kokory na Přerovsku zemřeli v pátek večer řidiči obou vozidel. Dva spolucestující byli zraněni, z toho jeden těžce a do nemocnice ho přepravil vrtulník.

„Po 20. hodině jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, ke které došlo na 10,5 km silnice I/55, v katastru obce Majetín. Na místě se z prozatím přesně nezjištěných příčin čelně střetla dvě osobní vozidla,“ sdělila za policii Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Fotogalerie

Při nehodě se zranili čtyři lidé, tři z nich zůstali po nárazu ve vozech zaklíněni. Řidiči obou vozidel těžkým zraněním podlehli. Další dva cestující byli zdravotnickou záchrannou službou přepraveni k ošetření do nemocnice.

„Z důvodu prováděného šetření byla silnice v místě dopravní nehody téměř čtyři hodiny uzavřena. K obnovení provozu došlo krátce před půlnocí,“ uvedla Vybíhalová.

Škoda způsobená na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 350 tisíc korun.

07.června 2019 v 21:34, příspěvek archivován: 08.června 2019 v 08:15

Tragická dopravní nehoda uzavřela komunikaci z Olomouce na Přerov. Po čelním střetu dvou osobních vozidel došlo celkově ke zranění čtyř osob. Tři osoby zůstaly zaklíněné. Bohužel na místě dvě osoby zemřely! Hasiči dále asistují PČR při vyšetřování a dokumentaci. https://t.co/XNWv0fwsbu

Autor: