Muž se zastal ženy a dostal za to pěstí. S policií to neřešil, ta ho hledá

  18:26
Svědka, který se zastal ženy napadené bývalým druhem, hledají už třetím týdnem policisté z Přerova, neboť by potřebovali jeho výpověď. Nyní se na něj proto rozhodli obrátit prostřednictvím veřejné výzvy.

Hledaný muž se dostal do konfliktu s agresorem, který je nyní podezřelý z trestných činů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování, ve čtvrtek 11. března v ulici gen. Štefánika.

„Šestadvacetiletý útočník zde napadl svou bývalou družku, která od něj schytala facku, také ji tahal za vlasy a rovněž vyhrožoval jí i její rodině usmrcením,“ popsala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Do potyčky kvůli společnému dítěti se přitom dvojice, jejíž konflikty už policisté v minulosti opakovaně řešili, dostala i hodinu předtím v přerovském obchodním centru. Tam bývalý druh ženě podle její výpovědi sprostě nadával, uštědřil ránu pěstí do ramene, chytil ji pod krkem a škrtil.

Policie hledá svědka potyčky, které se zastal napadené ženy a sám za to schytal ránu pěstí.

Policie hledá svědka potyčky, které se zastal napadené ženy a sám za to schytal ránu pěstí.

Hledaného svědka, který se ženy zastal, muž pro změnu udeřil pěstí do hlavy. Ten upadl na zem a poté ještě před příjezdem policistů z místa odešel, ti by ale potřebovali k ukončení vyšetřování jeho výpověď.

„Kontaktovat je může na telefonním čísle stálé služby přerovského oddělení 974 778 654 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158, stejné kontakty může využít i kdokoliv, kdo má informace umožňující muže vyhledat či zjistit jeho identitu,“ vyzvala Zajícová.

Autor: