Opilec se neovládl, v paneláku si nahý lehl pod schody a snažil se onanovat

  18:50
Nepříjemný zážitek připravil v Přerově opilý muž jednomu z obyvatel tamního panelového domu a následně také strážníkům. V opilosti neovládl svůj chtíč a rozhodl se využít prostor pod schody k sebeuspokojení.

Opilý muž si v Přerově v cizím panelovém domě lehl nahý pod schody a pokoušel se masturbovat. Jeho nevhodné počínání museli ukončit strážníci. | foto: Městská policie Přerov

Hlídka městské policie vyjela do domu v pondělí na základě oznámení, že se pod schody schovává zcela nahý muž a pravděpodobně se ukájí.

„Strážníci, za kterými po příjezdu oznamovatel přišel a vpustil je do domu, skutečně na udaném místě nalezli ležícího naháče, který se snažil o dosažení erekce. Vzhledem ke stavu v jakém se nacházel, se mu to však nedařilo. Jeho úsilí následně strážníci ukončili důraznou výzvou,“ uvedl zástupce ředitele přerovské městské policie Miroslav Komínek.

Muž se následně oblékl a předložil hlídce doklady. Ty potvrdily, že jde o přerovským strážníkům známé jméno.

„Dotyčný se k podobným aktivitám v opilosti občas uchyluje, nicméně vzhledem k tomu, že se při nich vždy ukrývá a oddává se svému snažení mimo dohled veřejnosti, byl po konzultaci s Policií ČR pouze z místa vykázán a nasměrován domů,“ popsal Komínek.

O hodinu později se ovšem podle něj ukázalo, že muž do určeného cíle dorazit nezvládl. Na tísňové lince totiž obyvatelka rodinného domu požádala o pomoc s nedůvěryhodně vypadajícím cizím mužem, který se vetřel na předzahrádku a usnul na schodech.

„Strážníci pak na místě ‚starého známého‘, který byl naštěstí oblečený, probudili a zbytek cesty již proběhl bez incidentů,“ uzavřel Komínek.

Autor: