Postarší čtyřkolkář nezvládl řízení, proboural se vraty do haly STK

  16:34
K neobvyklé dopravní nehodě vyjížděli policisté z Jeseníku. Čtyřiašedesátiletý řidič tam ztratil kontrolu nad čtyřkolkou a prorazil vrata stanice technické kontroly. Způsobil škodu za zhruba 200 tisíc korun.

Řidič se v Jeseníku proboural se čtyřkolkou vraty do haly stanice technické kontroly. | foto: Policie ČR

Čtyřkolkář havaroval v úterý v osm ráno. „Podle prvotních informací se patrně choval neohleduplně a vjel do pojezdových vrat garáže určené k provádění technických prohlídek,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Kromě vrat muž poškodil také zaparkované auto a rovněž měřicí zařízení. Řidič se při nehodě zranil, přivolaná záchranná služba ho převezla k dalšímu ošetření do nemocnice.

„Jízdu pod vlivem alkoholu u něj vyloučila dechová zkouška, okolnosti nehody policisté nadále vyšetřují,“ doplnila Vaňharová.

Podobná nehoda se v Jeseníku stala i loni v květnu. Devětašedesátiletá žena nezvládla u obchodního centra své auto, prorazila vstupní dveře a vjela do prodejny s oblečením pro děti, kde zdemolovala vnitřní zařízení. Uvnitř bylo v tu chvíli zhruba dvacet lidí, nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Autor: