Muž po sexu usnul. Komplic ženy mezitím odnesl televizi, stravenky i kýtu

  18:18
Seznámení s cizí ženou v jedné z ostravských restaurací vyšlo šestapadesátiletého muže draho. Poté, co spolu u něj doma měli sexuální styk, mu z bytu vynesl bývalý partner ženy věci za několik tisíc.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Adobe Stock

Náhodnou známost z baru si šestapadesátiletý muž vzal sebou domů. Jenže netušil, že se za nimi vydal ještě někdo další. Po vypití pár skleniček alkoholu měl nově seznámený pár sexuální styk, majitel bytu poté usnul.

Jenže v té době se už v koupelně ukrýval bývalý partner ženy, kterého dotyčná v nestřežené chvíli pustila dovnitř. „Tam čekal na další pokyny podezřelé. Ta mu později předala dvě tašky s věcmi poškozeného, které z místa odnesl,“ vysvětlila policejní mluvčí Gabriela Pokorná. 

Vařila a tvrdila, že o ničem neví

Z bytu majiteli zmizel televizor, boty, stravenky, ale i mražené rybí filety a kýta. Toho si poškozený po svém probuzení všiml a se skutečností konfrontoval i svou novou známost. „Žena vařila a muži řekla, že netuší, kam se věci poděly,“ dodala Pokorná.

Policisté přišli povedené dvojici brzy na stopu. Zjistili, že žena podobně svedla a okradla ještě jednoho muže.

Dvaapadesátiletá svůdkyně čelí vyšetřování z krádeže, její o tři roky mladší komplic k tomu má ještě přičteno porušování domovní svobody.

Autor: