Mladík přišel na zážitkovou střelbu, místo toho spáchal sebevraždu

  17:04
Sebevraždou osmnáctiletého muže se zabývají policisté v Opavě. Mladík navštívil místní střelnici Devítka, kde si zaplatil zážitkovou střelbu. Během ní však obrátil zbraň proti sobě a střelil se do hlavy.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: SXC.hu

Tragická událost se stala 1. května před třináctou hodinou. Mladík přišel na soukromou střelnici v ulici Olomoucká a objednal si zážitkovou střelbu. Po poučení o bezpečnosti nejdříve vyzkoušel několik druhů střelných zbraní, chvíli nato si však jednu z nich přiložil ke spánku a střelil se do hlavy.

„Na střelnici dnes došlo k tragické události, kdy přišel o život mladý člověk. Správce udělal maximum, aby události zabránil, ale zákazníka se bohužel nepodařilo zastavit,“ napsalo vedení střelnice na sociálních sítích.

„Mladý muž byl vrtulníkem přepraven do Fakultní nemocnice v Ostravě, kde však nakonec podlehl zraněním,“ uvedl policejní mluvčí René Černohorský.

Senior v Ostravě postřelil manželku, pak spáchal sebevraždu

Případem se zabývají opavští kriminalisté, kteří nezjistili, že by se na mladíkově úmrtí podílel někdo další. „Byla nařízena zdravotní pitva. S ohledem na pozůstalé policie nebude nyní zveřejňovat podrobnější informace,“ doplnil mluvčí.

„Slovy nelze popsat hlubokou lítost, kterou cítíme, a vyjadřujeme svůj upřímný soucit rodině. Děkujeme všem, kteří dnes pomáhali situaci zvládnout, a doufáme, že se podobná situace nebude opakovat,“ napsali dále zástupci střelnice.

Autor: