Motocyklista na Opavsku dostal smyk a narazil do propustku. Je vážně zraněný

  11:12
V sobotu navečer nezvládl motocyklista u Podvihova na Opavsku průjezd pravotočivé zatáčky a vyjel mimo silnici, kde narazil do betonového propustku. Podle mluvčího záchranné služby Lukáše Humpla má vážné poranění páteře, horní a dolní končetiny.

ilustrační snímek | foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

Na místě po nehodě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému. „Informaci o havárii motocyklisty poblíž obce Podvihov přijali krajští operátoři na tísňové lince před půl osmou,“ uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Devatenáctiletý motorkář se u Opavy srazil s traktorem, letěl pro něj vrtulník

Podle mluvčí policistů Soni Štětínské měl podle zjištěných informací motocyklista při průjezdu pravotočivé zatáčky dostat v místě, kde je na komunikaci štěrk, z dosud nezjištěných příčin smyk. „Vyjel mimo silnici, kde měl narazit do betonového propustku,“ popsala nehodu Štětínská.

Podle záchranářů muž utrpěl poranění páteře, horní a dolní končetiny. Muže převezli do ostravské Fakultní nemocnice. Policisté u řidiče vyloučili případné požití alkoholických nápojů provedenou dechovou zkouškou.

„Nehodovým dějem a okolnostmi této dopravní nehody se i nadále zabývají policisté dopravního inspektorátu Opava,“ dodala Štětínská

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: