Skrytá kamera odhalila krádeže uklízečky, lup si schovala do vaginy

  15:12
Velmi netradiční úkryt pro svůj lup zvolila 39letá žena z Ostravska. Poté, co ji skrytá kamera odhalila jako zlodějku věcí z kanceláří, kde uklízela, ukryla bankovky do vaginy. Při následné osobní prohlídce se nakonec ke krádeži přiznala.

Na policisty v Ostravě - Vítkovicích se nedávno obrátili zástupci jedné tamní firmy, že se ztrácejí cenné osobní věci z jejich kanceláří. Jelikož do těchto míst neměl přístup nikdo cizí, pátrání se zúžilo na zaměstnance společnosti a pak také pracovníky externí úklidové firmy.

Nakonec pomohla skrytá kamera nově umístěná tam, kde se kradlo. „Díky záznamu vyšlo najevo, že krádeže má mít na svědomí žena, která byla zaměstnána jako uklízečka,“ poznamenala policejní mluvčí Eva Michalíková.

Kamera zachytila, jak žena vchází do místnosti, nejprve rychle prohledá kapsy odloženého kabátu a pak batoh, ze kterého bere bankovky a strká si je do kapsy. Pak rychle odkráčela pryč.

Nalezené tisícovky seniorka ukryla do klína, vmáčkla k nim i svoji

„Během okamžiku ji vyzval jednatel společnosti, aby vyčkala na pracovišti, že se na místo dostaví policie, která se bude celou záležitostí zabývat,“ pokračovala mluvčí v popisu případu.

Jenže když hlídka přijela, žena najednou tvrdila, že žádné peníze nemá, protože je neukradla. Navíc první zběžná prohlídka dopadla negativně, peníze se nenašly ani při prohlídce kanceláře a dalších prostor.

Policisté ženu zadrželi a až při následné osobní prohlídce prováděné už policistkou nakonec žena přiznala, že peníze uschovala do své vaginy.

Policie už 39letou ženu obvinila z krádeže. Vzhledem k tomu, že se majetkového deliktu dopustila už v minulosti, hrozí jí až tříleté vězení. Samotný trest by však byl nejspíše značně nižší, zřejmě podmíněný.

Autor: