Na Beats for Love v Ostravě vystoupí i hvězdný DJ Armin van Buuren

  9:42
Největší počet interpretů v historii akce se letos představí na festivalu Beats for Love v ostravské Dolní oblasti Vítkovice. Pořadatelé totiž oznámili účast pěti set domácích i zahraničních hvězd, jimž bude vévodit holandský DJ a producent Armin van Buuren.

„Je to absolutní král nejen trance music, který po mnoho let okupuje nejvyšší příčky světového DJ žebříčku. Žádný jiný DJ na světě dosud nezískal tolik vítězství jako on,“ říká ředitel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf. 

Fotogalerie

Rádiová show van Buurena patří k nejposlouchanějším na světě, on sám je navíc vedoucí postavou vydavatelství Armada Music.

K dalším hvězdám nadcházejícího ročníku festivalu budou patřit například belgický DJ a producent Lost Frequencies nebo DJ, producent a hitmaker z Francie Martin Solveig. 

Po dvou letech opět vystoupí i jedna z největších hvězd D&B, Sub Focus z Velké Británie. Na hlavním festivalovém pódiu ale nebude chybět ani nizozemský DJ a producent Maduk.

Ti všichni podle Rudolfa přinesou fanouškům ten nejlepší hip hop a rap kombinovaný s žánry jako hardcore, dubstep, horrorcore, grime a trap.

„Po dvou letech se vrací také Alan Walker, norský DJ, producent a megastar s miliony fanoušků a miliardami přehrání svých skladeb, který se v roce 2018 velkou měrou zasloužil o to, že poslední festivalový den bylo vyprodáno,“ doplnil Kamil Rudolf.