Show pomáhá už osm let, výročí oslaví s držitelem Českého lva i Mužem roku

  11:28
Už osm let baví liberecký moderátor Martin Kraus diváky své dobročinné M. K. Show, kam si zve známé osobnosti. Pořad oslaví výročí dnes večer ve vratislavických Desítkách. Hostem bude držitel Českého lva Marsell Bendig a někdejší Muž roku Josef Kůrka se svojí přítelkyní Angie Mangombe.

Hostem narozeninové M. K. Show bude držitel Českého lva Marsell Bendig. | foto: Topič PetrMAFRA

„Slavíme osm aktivních let. Kdyby nebyl covid, tak slavíme rovných deset let, protože show jsem odstartoval 6. ledna 2014,“ vzpomíná na začátky talk show moderátor Martin Kraus.

Za tu dobu se u něj vystřídalo více než sto hostů, mezi kterými nechyběly známé pěvecké, herecké, ale i sportovní tváře. Celkem se díky charitativnímu pojetí pořadu podařilo vybrat přes půl milionu korun, které pomohly více než třem desítkám potřebných.

„Šlo o lidi v těžké životní situaci, handicapované, onkologicky nemocné či různá sdružení a spolky,“ přibližuje Kraus.

Romský držitel Českého lva

Tentokrát pozvání přijal držitel Českého lva za vedlejší herecký výkon ve filmu Banger Marsell Bendig. „Tento počin je pro naši romskou komunitu velká věc a myslím si, že témata, o kterých spolu budeme hovořit, budou zajímavá,“ vysvětluje moderátor.

Návštěvníky potěší i pár, který tvoří influencerka a podnikatelka Angie Mangombe a Josef Kůrka, Muž roku 2016 a účastník reality show Survivor.

„Přijdou mi trochu výstřední, zajímaví, možná někdy kontroverzní, a to mě jako moderátora zajímá,“ vysvětluje svůj výběr Kraus. Narozeninová M. K. Show začíná v 19.30, vstup činí 180 korun.

6. dubna 2023

Autor: